Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчителька зайнялася сексом з школярем, щоб він став "легендою" в школі

Жінка побилася об заклад з хлопцем, що він "не зможе її задовольнити сексуально".

У Великобританії шкільна вчителька Емма Агер зайнялася сексом із своїм учнем, пообіцявши, що він "стане легендою", якщо його однокласники дізнаються.

Як повідомляє The Daily Mail, сексуальні стосунки між учнем і вчителькою почалися з розіграшу. Друг хлопця дізнався номер Емми Агер. Школяр вирішив пожартувати і подзвонив їй з телефону товариша, який потім через розіграш зайнявся сексом із вчителькою.

Агер передзвонила своїй майбутній жертві розбещення, потім переписувалася зі школярем в sms-повідомленнях.

"Ми переписувалися, і якось вона побилася зі мною об заклад, що я не зможу задовольнити її сексуально", - розповів хлопець.

Школяр і вчителька домовилися перевірити це і зустрітися після школи. Агнер завезла хлопця на парковку одного із заводів і зайнялася з ним сексом просто в машині.

"Вона сказала, якщо хтось у школі дізнається, то я стану легендою. Вона сфотографувала мій пеніс на свій телефон", - додав хлопець.

За його словами, стосунки з вчителькою тривали 2 місяці. Однокласники про все знали, однак тримали це в таємниці. Про стосунки стало відомо, коли батьки хлопця помітили дзвінки і повідомлення вчительки на телефоні сина.

Зараз проти 34-річної Агнер висунули обвинувачення в незаконних сексуальних стосунках з учнем школи. Це не перший випадок сексуальних відносин між учнем і вчителькою. Нещодавно в США вчителька математики займалася сексом з двієчниками.

В Техасі вчителька танців займалася сексом з ученицею після футболу. А в Австралії вчительку заарештували за секс із школярем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції