Ведмідь Кнут відсвяткував свій другий День народження (відео)

Найвідоміший білий ведмідь сучасності отримав в подарунок - "овочеве морозиво". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Постежити за святковим обідом іменинника зібралася величезна кількість його фанатів, а також багаточисельні представники преси.

Набравши за два роки 200 кілограмів, перетворившись з маленького і беззахисного ведмежати в серйозного полярного звіра, Кнут не втратив ні краплі своєї популярності. Він продовжує зачаровувати публіку своєю безпосередністю і якимсь природженим умінням подобатися глядачам. Як і належить зірці, Кнут регулярно з'являється на сторінках преси. Правда, недавно увага до нього була прикована у зв'язку з трагічною подією. У Берліні раптово від інфаркту помер Томас Дерфляйн - співробітник зоопарку, який став Кнуту справжнім приймальним батьком.

Можливо свій день народження в Берліні Кнут відзначив востаннє. Річ у тому, що свої права на нього заявив зоопарк міста Ноймюнстер, в якому живе батько Кнута. Згідно правилам, саме цьому зоопарку і належить його потомство. Щоправда, в Берліні вже сформувалася цивільна ініціатива "Knut - forever in Berlin" (Кнут - назавжди в Берліні).

Ініціатори вже зібрали більше 20 тисяч підписів під петицією залишити Кнута в Берліні. Бажання отримати Кнута виявили і інші зоопарки, у тому числі іноземні.

Також загострює ситуацію і економічна криза, адже Кнут підріс і йому потрібний новий вольєр, проте у адміністрації зоопарку немає на це грошей.

Тим часом, Кнуту вже підшукують і пропонують "наречених", але він на ці теми поки не замислюється. Рано ще.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: