Ведмідь полонив глядачів YouTube грою на трубі, танцями та непристойними жестами (відео)

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ведмідь полонив глядачів YouTube грою на трубі, танцями та непристойними жестами (відео)

Ведмідь вразив YouTube танцями та грою на трубі / YouTube

У США ролик переглянули майже 300 тис. інтернет-юзерів.

Кумедний відеоролик днями потрапив у всесвітню мережу. Кліп тривалістю менше 3-х хв. насичений трюками, які виконує бурий ведмідь.

Події відбуваються на огородженому майданчику просто неба. Тварина виявляє неймовірну слухняність чоловікові, який наказує їй виконувати ті чи інші вправи.

Під керівництвом людини ведмідь грає на горні, танцює, сідає на стілець, крутить обруча тощо. Серед іншого тварина складає двома лапами достатньо провокативний жест.

За виконані дії чоловік винагороджує ведмедя якимись смаколиками, як це зазвичай роблять професійні дресирувальники у цирку. Тварина на знак вдячності нерідко кладе лапу на плече людині, ніби обіймаючи її.

У кадр також час від часу потрапляє вівчарка, яка, втім, слухняно відходить, щойно їй про це дає команду хтось із людей. Ведмідь не виявляє жодної агресії щодо будь-кого з людей або собаки.

Оператор і дресирувальник спілкуються між собою російською мовою. Нею ж вони віддають накази тварині. Втім, великої популярності відзняте відео здобуло насамперед у англомовному середовищі.

Ведмідь вразив YouTube танцями та грою на трубі

Ведмідь вразив YouTube танцями та грою на трубі
Наступна публікація