Ведмідь у психлікарні

У Трансільванії ведмідь увірвався в психіатричну лікарню з відром на морді, піднявши справжній переполох серед персоналу та хворих клініки.

Чучело ведмедя (Фото: moscow-live.ru)
За словами мисливців, вони знайшли ведмедя у вкрай збудженому стані (Фото: moscow-live.ru)
Голодний ведмідь з алюмінієвим відром на морді переполохав працівників і клієнтів лікарні, розташованої на високогірному курорті Предял у румунській Трансільванії, повідомляє Ananova. Помішана від власної безпорадності тварина рівною мірою перелякала медперсонал і хворих установи.

Ведмідь шаленів від того, що застряг мордою в металевому відрі. Не бачачи нічого навколо, дика тварина проломила вхідні двері та кинулася в покої лікарні. Персоналу довелося терміново викликати мисливців.

За словами одного з них, вони знайшли ведмедя у вкрай збудженому стані. Звір нічого не бачив і не міг нормально дихати. Але оскільки до нього при цьому все одно неможливо було підібратися, фахівці спочатку приспали тварину транквілізаторами, пояснив мисливець Аурель Іордаке.

Потім, використовуючи жир, мисливці зняли з морди ведмедя відро, після чого клишоногий був випущений назад в ліс.

Передбачається, що зголодніла тварина в пошуках ласощів саме просунула морду в металевий "капкан", що і викликало подальше буйство.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: