Весільний рекорд 2007

Фен-шуй входить у моду. Через вдалу дату 7.7.2007 робітники столичних РАЦСів працюватимуть у шаленому режимі та понаднормово.

Рівно через місяць у Києві буде встановлений весільний рекорд. Близько однієї тисячі наречених – це майже 500 пар – поєднуються законним шлюбом сьомого липня.

Напередодні 7.07.07 столичні рацси – всього їх налічується 12 – неохоче коментують свій графік роботи цього дня, а весільні розпорядники співчувають закоханим серцям, що наважилися на модну тенденцію.

Як розповіли в Лівобережному відділі реєстрації шлюбів Києва, сьомого липня там відбудеться 42 весілля – це на 12 церемоній більше норми.

Аврал заяв відзначають і в Центральному палаці одружень. Тут розповідають, що сьомого липня працюватимуть у спеціальному режимі – відкриють всі зали для проведення церемоній. Можливо, навіть збільшать робочий день.

Тим часом, весільні агентства працюють у звичайному режимі. У них «гаряча пора» закінчилася ще весною, коли на 7.07.07 були заброньовані всі ресторани й лімузини, передає «Новий Регіон».

Весілля
Фото: games-all.com
«Лімузини закінчилися ще в квітні, – розповіла «Новому Регіону» у весільному агентстві «Медовий Рай». – Вільних ресторанів на сьогодні теж не залишилося».

За словами розпорядників, ціни на фото і відеозйомку сьомого липня підскочать майже вдвічі.

«Члени асоціації фотографів домовилися 7.07.07 працювати за цінами в півтора рази дорожче звичайних і розіслали інформацію про це в усі агентства,» – розповіла директор весільного агентства «Мері».

Утім, за словами розпорядників, наступного року ажіотаж може бути ще більшим.

«По фен-шую, восьме серпня 2008 року набагато щасливіше, ніж щасливі «три сімки». Вважається, що союзи, укладені цього дня, будуть найміцнішими і довговічними,» – наголошують фахівці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: