Вессіля спричиняють нашестя голубів

В іспанському Кадісі місцева влада заборонила старовинну традицію - обсипати наречених рисом при виході з церкви після вінчання.

У Кадісі, який вважають найстародавнішим містом Іспанії, місцева влада заборонила старовинну традицію - обсипати наречених рисом при виході з церкви після вінчання.

"Муніципалітет заборонив обсипати молодят рисом у зв'язку з тим, що він править за корм для голубів, які надміру розплодилися в місті й із якими міська влада веде непримиренну боротьбу", - пише інтернет-видання газети Pais.

За її інформацією, боротьба з голубами ведеться в зв'язку з тим, що вони завдають величезної шкоди численним архітектурним пам'ятникам Кадіса, історія якого налічує 3 тисячі 100 років.

Міська влада запропонувала замінити рис, яким за традицією в Іспанії обсипають молодих, щоб "забезпечити" їм матеріальний достаток, на паперові конфетті. Організаторів весіль, які, незважаючи на заборону, використовуватимуть рис, чекає штраф у 300 євро.

Кадіс, заснований фінікійцями, за переказом, через 80 років після падіння Трої належав також карфагенянам, римлянам, вестготам і арабам, яких привертало стратегічне положення міста-порту - біля Гибралтарської протоки.

У Кадісі збереглися сліди давньоримської культури й численні пам'ятки подальших століть, враховуючи, що з початку 16 сторіччя саме звідси вирушали експедиції до Америки. Сюди ж поверталися іспанські галеони, величезні кораблі-фортеці, завантажені золотом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: