Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ветеринар, яка оперує з 4-місячною донькою "на руках", вразила Мережу

Жінка повернулась до роботи, коли донечці був лише місяць.

З дитиною на роботу ходить мама-хірург у Тернополі. Мало того, жінка-ветеринар оперує із немовлям біля серця. Вона прилаштовує чотиримісячну доньку у слінг, щоб звільнити руки, і береться за скальпель. Жінка продовжила професійну діяльність уже через місяць після пологів, йдеться в ТСН.16.45.

Фото мами-ветеринара в операційній підірвали Мережу. Їх виклала  волонтерка, яка опікується безпритульними собаками.

«Я ще сама Олену перепитала: "Чи ти зможеш, чи тобі буде легко це зробити", а вона каже, що якщо я вдома готую з дитиною на руках, я виношу сміття, ходжу в магазин, що мені заважає зробити операцію», - розповідає волонтерка.

33-річна Олена Федорків на роботу приїжджає із меншою донькою Аліною. Старшу дворічну Сашу залишили вдома із чоловіком. Сьогодні Олена оперуватиме Топіка. Господарі  просять вгамувати його потяг до протилежної статті.

Поки песика готують до операції, Олена стерилізує інструменти. Власник Топіка бачить маля і дивується.

ВідеоУ Тернополі жінка-ветеринар оперує тварин із власним немовлям у слінгу

Лікар прилаштовує чотиримісячну доньку у слінг, щоб звільнити руки, і береться за скальпель. У такий спосіб мама продовжила професійну діяльність уже через місяць після пологів. Усю вагітність вона теж оперувала.

У Тернополі жінка-ветеринар оперує тварин із власним немовлям у слінгу

Чотиримісячна Алінка песика не лякається. Спокійно спостерігає, примостившись на мамі у слінгу. Вона на грудному вигодовуванні, ще часто спить, а мама цим користується. 

«Прокидається, коли зголодніє, коли їй потрібно в туалет, то я встигала за цей період виконати операцію, все помити, почистити», - розповідає ветеринар.

Песику ввели анестезію, він  майже заснув. Аліні спати не хочеться, але мама краще знає.

Колега Ілля, який їй асистує, каже – третій «лікар» у слінгу йому не заважає. Переконує, коли у нього будуть діти, теж змалечку привчатиме їх до професії.

Аліна так і не заснула, тому починають утрьох.

Під час перерви мама таки заколисує доньку –  пританцьовуючи біля операційного стола. Операція триває  хвилин двадцять. Топік та Аліна сплять. Олена та Ілля працюють. Жінка на собі тримає дитину вагою під сім кілограмів. І так щонайменше тричі на тиждень. Певна, що для її немовляти тут немає жодної небезпеки.

 «Повірте, операційну я тут сама все дезинфікую, вимиваю, можливо чистіше, ніж в деяких людей вдома», - переконує жінка.

Ззовні слінг обгорнутий чистою тканиною, щоб було усе стерильно і для пса.

Утім, Олена визнає – оперувати разом з донькою зможе не довго, бо дівчинка робиться важчою і рухливішою. Тому уже розмірковує, як працюватиме далі із двома маленьких дітей. Але покидати улюблену роботу точно не буде. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції