Ви ще не там?

Деякі жителі німецького міста Нойнкирхен отримали справжній шок, побачивши на вулицях свого міста напівз'їдену крокодилом собаку.

рекламна акція
рекламна акція (Фото: krone.at. )
Нещодавно, деякі жителі німецького міста Нойнкирхен були дуже здивовані, побачивши на вулицях свого рідного міста напівз'їдену крокодилом собаку. Проте при ближчому розгляді німці змогли зітхнути з полегшенням, оскільки, як виявилося, йшлося всього лише про „творчю” рекламну акцію.
Рекламщики з берлінського агентства Scholz & Friends, одержавши замовлення від зоопарку міста Нойнкирхен, вирішили підійти до справи творчо. Узявши нічого непідозрюючу собачку породи біглс, вони засунули її задню частину в пащу ганчіркової фігури крокодила так, що задні лапи собаки стали передніми лапами рептилії.

У такому вигляді бідного собаку потім повели гуляти по центру міста. Гаслом акції стала фраза: "Приходьте в зоопарк, поки зоопарк не дійшов вас".

Не дивлячись на скандальність рекламної акції або завдяки ній, зоопарк вже встиг відчути її ефект: в порівнянні з попередніми місяцями кількість відвідувачів зросла на 15 відсотків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: