Вібруючі презервативи

Вібруючі презервативи спровокували справжню полеміку в Індії: там з'ясовують, чи є вони протизаплідними засобами або секс-іграшкою.

В упаковці з трьох презервативів, названих Crezendo, знаходиться схожий на кільце пристрій, який працює від батареї. Критики презерватива стверджують, що це вібратор, використовування яких, як і інших секс-іграшок, заборонене в Індії на законодавчому рівні.

Скандал з вібруючими презервативами розгорівся ще і тому, що їх розповсюдженням в штаті Мадхья-Прадеш займається державна компанія. Виробник спірних засобів контрацепції, що продаються по 3 долари за упаковку, Hindustan Latex заявила, що їх презервативи "дарують насолоду, створюючи сильні вібрації". Міністр транспорту і енергетики штату заявив, що це секс-іграшка.

"Секс-іграшки заборонені в Індії, а цей вібруючий пристрій є секс-іграшкою, яку продають як презерватив, - заявив він. - Робота уряду полягає в пропаганді планування сім'ї, а не продажу предметів для сексуальної насолоди".

Проте Hindustan Latex заявляє, що запустила подібні презервативи в рамках програми по боротьбі з СНІДом. "Запуск продукту був обумовлений падіння популярності презервативів серед населення… Основною причиною цього, за словами споживачів, стала відсутність задоволення при використовуванні презервативів", - заявив представник компанії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: