Видавці не впізнали романів Остин

Вісімнадцять британських видавців, не впізнавши в надісланих їм рукописах романів Джейн Остин, відмовилися їх надрукувати, пише газета Daily Mail.

Джейн Остин (Фото: imagesource.allposters.com)
Працівники авторитетних британських видавців не спромоглися впізнати романів Джейн Остин. (Фото: imagesource.allposters.com)

Письменник-початківець Дейвід Лесмен, втомившись від безуспішних спроб надрукувати власний роман, зважився на несподіваний експеримент.

Він відіслав 18 видавцям фрагменти трьох романів британської письменниці межі 18 й 19 століть Джейн Остин - "Гордості й упередження", "Нортенгерського аббатства" й "Упередження", змінивши в них тільки назви й імена головних героїв і підписавши їх ім'ям Елісон Лейді (Alison Laydee), оскільки Остин перші свої твори підписувала псевдом "Леді" ("A Lady").

Сімнадцять видавців, у тому числі й таких шанованих, як Bloomsbury і Random House, відмовили Лесменові в публікації рукопису. Один із них оцінив твір як "вельми оригінальний", проте ознайомитися з повним текстом не схотів. Лиш один видавець порадив йому не наслідувати так сильно стиль "Гордості й упередження" - найвідомішого романа Остин.

Упізнати перо знаменитої британської письменниці видавці не могли навіть після того, як Лессман указав зворотною адресою центр Джейн Остин у Баті, де він працює директором фестивалю імені Остин.

Надрукувати роман, якщо в тебе немає літературного агента, сьогодні надзвичайно важко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: