Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відео, на якому чоловіка знесло вітром разом із величезною парасолею, стало вірусним

У Мережі стало вірусним відео, на якому чоловік буквально злетів разом з торговою парасолею під час сильного вітру на турецькому ринку.

Вірусне відео під заголовком "Той, кого здуло" підірвало Мережу. На ньому чоловіка, що намагається утримати величезну парасолю на сильному вітрі несподівано забирає вгору повітряним потоком. 

ВідеоУ Туреччині сильний вітер підняв у повітря працівника ринку

Настільки потужний буревій атакував південне місто Кадірлі. Гігантську парасолю намагалися втримати троє працівників базару, однак сила стихії подужала підхопити і її, і людину. Чоловік злетів на чотири метри, і вирішив зістрибнути. І саме вчасно, бо політ парасолі перервав удар об стовп.  

У Туреччині сильний вітер підняв у повітря працівника ринку

Ролик отримав майже 100 тисяч переглядів. На ньому видно, як від сильного повітряного пориву торгову парасольку між рядами на турецькому ринку, встановлену на візку з колесами, спочатку жене вітром, і вона котиться, а потім її зовсім піднімає в повітря, але вже з чоловіком, який намагався її утримати.

Таких сміливців виявилося троє. Кожен кинувся до візка з парасолею і спробував затримати її рух за вітром. Але двоє з учасників сцени вчасно відступили, в той час як третього потужна буря забрала разом з парасолею після того, як він зробив крок на її підніжку обома ногами. Де приземлився "летючий об'єкт" і його пасажир - невідомо. Залишається сподіватися, що на своєму шляху їм зустрівся тільки м'який ґрунт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції