Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відео протесту православних в Росії проти заводу з виготовлення презервативів вражає соцмережі

Мешканці російського селища Боголюбове вважають, що презервативи - це чоловічий аборт.

У соцмережах активно ширять відео з села Боголюбове, що в Росії, де жителі протестували проти побудови заводу з виготовлення презервативів, памперсів та лейкопластирів.

Так, у неділю, 4 грудня, парафіяни храму Різдва Богородиці Свято-Боголюбського монастиря та жителі, які їх підтримують, вийшли на мітинг. Мешканці вважають, що презервативи, прокляті Богом, а підгузники викликають імпотенцію у хлопчиків. Своєю чергою, офіційні представники РПЦ зайняли нейтральну позицію.

Водночас, за словами вірян, вони вже зібрали понад 1000 підписів проти запуску заводу, притому що все населення селища становить близько 4,5 тисячі осіб.

Директор компанії, якій належить завод, Павло Спічаков, не очікував такої реакції жителів. Новий завод мають відкрити в будівлі колишнього цегельного заводу, який збанкрутував та залишив без роботи близько 100 осіб.

Його опоненти, крім гріховності презервативів, вважають, що завод розташований занадто близько до стін монастиря і шкіл та порушує приписи ЮНЕСКО.

Нагадаємо, раніше Росспоживнагляд заборонив у Росії продаж презервативів Durex через проблеми з перереєстрацією продукції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції