На Багамах три акули вбили молоду американку на очах родини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сім'ї не вистачає грошей на перевезення тіла додому у США.

21-річна Джордан Ліндсі із США померла після того, як вона пірнула з маскою і трубкою біля острова Роз в водах Північної Атлантики і на неї напали акули.

Про це пише Daily Mail.

Дівчина поїхала на острів зі своєю сім'єю на туристичному катері, який доставляв відвідувачів на острів для підводного плавання і розваг із дикими свинями.  Коли Ліндсі перебувала у воді, на неї напали три акули. Дівчина отримала руйнівні травми: її права рука була відірвана, укуси були нанесені на лівій руці, обох ногах і сідницях.

Батьки Ліндсі сказали, що бачили, що наближаються акул і кричали, щоб попередити її про небезпеку, але вона вчасно не почула їх. Її терміново відправили на берег і відвезли в лікарню в Нассау. Там лікарі констатували смерть дівчини.

Тіло Ліндсі доставлять до лікарні принцеси Маргарет в Нассау для розтину, а потім - до Каліфорнії посольством США. Однак таке перевезення дорого коштує, тому сестра Ліндсі Джордан створила сторінку на GoFundMe для збору коштів на похорон.

"Тіло потрібно перевезти з Багамських островів назад до Каліфорнії, а це дуже дорого. Цей GoFundMe створюється для того, щоб допомогти родині Джордана оплатити будь-які витрати на перевезення і похорон тіла. Будь-яка сума допомагає. Дякуємо", - йдеться на сторінці.

Ліндсі Джордан  жертва акули
gofundme.com/f/jordan-lindsey

Сім’я Ліндсі у скорботі. Родина каже, дівчина дуже любила тварин.

"Її звали Джордан Ліндсі. Ми вже дуже по ній сумуємо. Вона була такою турботливою. Вона любила всіх тварин. Іронія в тому, що вона помре від нападу акули", - сказав батько Майкл.

Популярний туристичний маршрут вважався повністю безпечним. Доктор Джейс Холтон, яка була в складі туристів разом з сім'єю Ліндсі, за 45 хвилин до трагедії  плавала в тому ж місці. Їй вдалося сфотографувати одну акулу після нападу.

акула на острові
twitter.com/averyholton

Остання смертельна атака акул на Багамах була в 2010 році - глобальна гаряча точка для акул - слідчі заявили, що три акули були причетні до вбивства Ліндсі.

Нагадаємо, на острові Мауї, США, на літнього чоловіка напала акула та загризла його на смерть 

Залиште свій коментар

Вибір редакції