Відкривається перший у світі готель для нудистів

У німецькому місті Фройденштадт відкриється готель, клієнти якого будуть зобов'язані ходити голяка.

В Німеччині планують відкрити перший готель для нудистів. Носити одяг на території закладу буде суворо заборонено.

Підприємець Фрідер Хаферкорн, якому належить ця ідея, збирається пристосувати для цих цілей вже існуючий готель в лісовій місцевості поряд з містом Фройденштадт, неподалік кордону з Францією.

Точна дата відкриття поки що не визначена, але правила для клієнтів уже встановлені. Зокрема, гості будуть зобов’язані відмовитися від одягу на весь час перебування у готелі.

Директор туристичного департаменту Фройденштадта Міхаель Краузе називає таку готельну концепцію "незвичайною", але додає, що нічого поганого в такому підході не бачить. Навпаки, місцева влада пов'язує з ним сподівання на збільшення кількості туристів.

Мешканці двох довколишніх сіл вже висловили готовність тепло зустріти нудистів і зараз планують облаштувати для цієї категорії відпочиваючих окремі пішохідні маршрути.

В Німеччині діє Асоціація нудистів, в яку входить близько 50 тисяч людей, що оплачують членські внески. Рух нудистів зародився в країні ще в 1890 році: поштовхом до його створення стала робота німецького соціолога Хайнріха Пудора про повернення до природи.

Читайте також:

Голий легкоатлет бігав Парижем

"Міс Росія-2009" знялась в еротичній фотосесії

В Білому домі журналістам пропонували секс по телефону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: