Відмінники вчетверо частіше потрапляють до психлікарень

Школярі з відмінними оцінками більш схильні до маніакально-депресивного психозу ніж звичайні учні.

Школярі, які мають лише відмінні оцінки, страждають на біполярний розлад (відомий як маніакально-депресивний психоз) значно частіше за учнів із середньою успішністю.

Група учених з Великобританії і Швеції провела дослідження успішності майже 714 тисяч шведських школярів, які завершили обов'язкову середню освіту в 1988-1997 роках.

Успішність оцінювалася за наслідками іспитів, які учні здавали у віці 15 і 16 років. Отримані дані дослідники порівняли зі статистикою госпіталізацій з приводу біполярного афектного розладу в досліджуваній групі.

За результатами дослідження, відмінники страждали на біполярний розлад майже в чотири рази частіше, ніж учні з середньою успішністю. Школярі з гіршою успішністю зверталися за медичної допомогою з приводу вказаного розладу майже удвічі частіше за "звичайних" учнів.

Науковці з'ясували, що пацієнти з біполярним розладом частіше за інших мали відмінні оцінки з музики і шведської мови. За словами Джемса Маккейба з Королівського коледжу Лондона, це підтверджує результати попередніх досліджень, під час яких був виявлений зв'язок між лінгвістичними і музичними творчими здібностями і вказаним захворюванням.

Попри виявлений зв'язок між успішністю і подальшим розвитком біполярного розладу, Маккейб підкреслив, що більшість людей, які отримували в школі відмінні оцінки, не мають проблем з психічним здоров'ям.

Читайте також:

Американські батьки влаштували скандал через тлумачення "орального сексу"

Латвійські школярі у 10-му класі вивчатимуть російський мат

Батьки вимагають включити до шкільної програми теорію про створення світу Богом

Британські школярі вважають Гітлера футбольним тренером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: