Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відома британська порноакторка розповіла, що спонукало її до вибору своєї професії

Дівчина також описала переваги та недоліки своєї роботи.

23-річна британська порноакторка Карлі Рей Саммерс знялася у документальному фільмі, у якому вона розповідає, чому обрала таку професію. Вона також описала переваги та недоліки своєї роботи у блозі. Про це повідомляє Independent.

Дівчина вивчала моду в університеті, однак свою кар'єру вона пов'язала із фільмами для дорослих. Для телеканалу BBC Three вона зробила документальний фільм під назвою "Чому я обрала порно". Карлі сподівається, що люди, подивившись кінострічку, зрозуміють її вибір та побачать світ порноіндустрії таким, яким вона його бачить.

Крім того, у власному блозі Карлі Рей, чиє справжнє ім'я Джейд, розповіла, чим їй подобається її робота. Дівчина розповідає, що ніколи не могла собі уявити, що їй вдасться подорожувати світом, однак саме ця робота й надала їй таку можливість. Вона також зазначає, що професія змінила її на краще.

"Поринути в світ порноіндустрії означало, що я мала швидко рости. Це допомогло мені розвинути впевненість у собі, сформувати мене як особистість. Це дало мені зрозуміти життя так, як я його б ніколи не зрозуміла, якби обрала інший шлях", - вважає Джейд.

Водночас вона розповідає, що в порноіндустрії є чимало складностей. Так, наприклад, важко знайти хлопця, який хотів би зустрічатися з порноактрисою. Крім того, буває важко працювати на зніманнях.

Джейд також зазначає, що, працюючи у цій сфері, вона залишається господинею свого життя. Дівчина сама обирає, у яких фільмах їй зніматися, та повністю керує своїм життям. А також вона з 21 року фінансово забезпечена.

"Я контролюю своє життя і рішення, які я приймаю. Я сама собі господарка. Я вирішую, у яких зніманнях брати участь і на мене не тисне жодна третя сторона. Усі ці позитивні моменти переважують будь-які негативи", - розповіла дівчина.

Нагадаємо, раніше відома порноактриса Саманта Бентлі розповіла британському виданню про особливості своєї роботи, найневдалішу зйомку та плани на майбутнє.

Залиште свій коментар

Вибір редакції