Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відома гучним репортажем з місця теракту під Радою журналістка поставила Зеленському дивне запитання

Президент виглядав дещо розгубленим після цього.

Президент України Володимир Зеленський під час 14-годинного пресмарафону відповів на приблизно 500 запитань. Одне з них було дуже довгим і дуже дивним. Його поставила журналістка телеканалу Zik Анастасія Дайнод і звучало воно так:

"Допоможіть мені розібратися. Вислухайте моє запитання і допоможіть мені зрозуміти, чи дійсно це так, чи дійсно така зараз політична ситуація. Дубінський назвав "Слуг народу" слугами Міжнародного валютного фонду, з чого виходить, що ваша політична сила розколюється. Чи інформували вас про це? Адже Томаш Фіала і Сорос хочуть скупити землі в Україні, натомість Боголюбов і Коломойський, інший клан, стали на сторону Трампа. І очевидно ця війна скоро вийде в публічний простір. Водночас, є інформація, що Демократична партія наймає людей, які заробляють на життя, отримуючи гранти, тобто грантоїдів, для організації проти вас інформаційної війни. Водночас в міністерствах є люди від соросівського офісу БРДО, це офіс ефективного регулювання. Чи виходить з цього всього, що вам не вдалося побудувати жорстку вертикаль? І що на ваших білбордах під час виборчої кампанії був слоган "Побороти бідність, епоха бідності закінчена". Тому як, виходячи з цієї політичної картинки, і коли буде поборена бідність?".

Зеленський після цього мав дещо розгублений вигляд: "Тут така історія складна. Це у нас ціла розмова. Ви все затягнули в один формат питання". 

Тоді журналістка "зглянулася" і звузила своє питання до теми розколу у "Слузі народу", і Зеленський на нього відповів.

Анастасія Дайнод відома своїм репортажем для телеканалу Newsone з місця теракту під Верховною Радою 31 серпня 2015 року, під час якого загинуло четверо правоохоронців. Вона, зокрема, просила оператора показати плями крові крупним планом.

Ще один репортаж, яким запам'яталася Дайнод, стосувався рівня радіації у Києві, який вона намагалася виміряти гама-фоном.

Як повідомлялося, зустріч президента Зеленського із журналістами відбулася 10 жовтня у громадському публічному просторі фудкорді. Пресмарафон побив рекорд за тривалістю, бо так довго з журналістами жоден з лідерів держав не спілкувався. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції