Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відома канадська піаністка оплакує фортепіано за 200 тисяч доларів. Інструмент розбили вантажники

Інструмент відновленню не підлягає. 

Одна із кращих піаністок світу Анджела Х'юіт втратила унікальний рояль через помилку вантажників. Про це виконавиця розповіла у своєму Facebook.

"Це сталося десять днів тому, і було для мене таким шоком, що я не відразу змогла поділитися цим зі світом, - написала Х'юіт. - Наприкінці моїх записів фортепіанних варіацій Бетховена у Берліні, вантажники сказали, що кинули мій дорогоцінний рояль".

Мова про F278Fazioli - єдине у світі фортепіано, оснащене чотирма педалями. Інструмент вартував понад 200 тисяч доларів.

Х'юіт розповіла, що вантажники упустили 590-кілограмове фортепіано, коли намагалися загрузити його на візок. У результаті кришку інструмента розірвало на дві частини. За словами дипломованого італійського інженера Паоло Фаціолі, рояль відновленню не підлягає. 

Піаністка розповіла, що зараз вирішує питання страхування і сподівається обрати новий інструмент у найближчі кілька місяців.

"Я обожнювала це фортепіано. Це був мій найкращий друг, - додала Х'юіт. - Це капут. Я сподіваюсь, що воно буде щасливим у раю для піаніно".

I feel ready now to share a very sad piece of news. It happened ten days ago, and has been such a shock to me that I...

Опубліковано Angela Hewitt Неділя, 9 лютого 2020 р.

Раніше піаністка українського походження Надія Шпаченко здобула "Греммі". Вона перемогла у номінації "найкраща класична збірка". 42-річна музикантка народилася в Україні. До США поїхала вчитися ще 1994-го, згодом вийшла заміж і залишилася. Останні понад 10 років Надія викладає музику в каліфорнійському університеті  і часто грає на піаніно із престижними оркестрами на найкращих концертних майданчиках світу.

Відео Піаністка українського походження Надія Шпаченко здобула "Греммі"

Піаністка Надія Шпаченко перемогла у номінації "найкраща класична збірка". 42-річна музикантка народилася в Україні. До США поїхала вчитися ще 1994-го, згодом вийшла заміж і залишилася. Останні понад 10 років Надія викладає музику в каліфорнійському університеті  і часто грає на піаніно із престижними оркестрами на найкращих концертних майданчиках світу.  

Піаністка українського походження Надія Шпаченко здобула "Греммі"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції