Відомий астролог Влад Росс назвав точну дату закінчення війни в Україні

Відомий астролог Влад Росс назвав точну дату закінчення війни в Україні

Астролог Влад Росс припустив, коли може закінчитись війна. Колаж ТСН.ua

Астролог передбачив закінчення війни в Україні.

Відомий астролог Влад Росс вважає, що війна в Україні закінчиться у травні 2025 року. Він наголосив, що 2024 року бойові дії триватимуть. 

Про це він сказав у коментарі ютуб-каналу "Астрофеномен". 

Влад Росс зазначив, що Саміт миру окреслив початок закінчення війни в Україні. 

"Початок перемир'я в Україні зафіксовано. Війна вже довго не триватиме. Президент Зеленський сказав, що війна точно триватиме 5-6 місяців, далі можна говорити про мир, якщо Україні не виставлятимуть умови капітуляції", - пояснив він. 

Влад Росс вважає, що війна закінчиться у травні 2025 року. 

"Це все веде до того, що все ж таки мир буде 2025 року. Не 2024-го. Мир наступить десь навесні 2025 року, в травні", - сказав відомий астролог. 

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, ясновидець Андрій Дуйко передбачив різкі зміни в країні-агресорці. Він зазначив, що вже через 7-8 років в РФ зміниться навіть основна мова. 

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація