Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ендометріоз дуже страшний, але на початкових стадіях його можна вилікувати.

Колись популярна британська модель Карла Крессі вже не перший рік бореться зі страшною хворобою – ендометріозом. І вона хоче, аби якнайбільше жінок в усьому світі дізналися про цю недугу, оскільки на ранніх стадіях її ще можна зупинити, пише Mirror.

Десять років та безліч операцій знадобилося, щоб діагностувати у дівчини саме ендометріоз. Хоча раніше лікарі вважали, що в неї рак матки.

26-річна Карла Крессі була успішною моделлю. Вона рекламувала нижню білизну та регулярно з'являлася на обкладинках чоловічих журналів. Але 2015 року в неї діагностували так звану хворобу "замороженого тазу" - небезпечне ускладнення ендометріозу. При ньому матка, кишечник, фаллопієви труби та яєчники зростаються у єдине ціле за допомогою рубцевої тканини. Це дуже болісний процес, тому організм постійно відчуває сильний біль та нудоту. А живіт при цьому виглядає так, ніби жінка  перебуває на останньому місяці вагітності.

Усі нутрощі Карли були поцятковані кістами, з яких виділявся гній, що потрапляв до черевної порожнини. Тому під час операцій лікарі викачали з неї майже 2,5 літра цієї отрути. Живіт дівчини весь у шрамах, деякі з яких схожі на рубці від кесаріва розтину. Хоча сама вона вже ніколи не зможе мати власних дітей, бо це дуже небезпечно.

"Коли я іду з кимось на побачення, то маю зізнатися, що ніколи не матиму дітей. З цим дуже важко впоратися", - каже Карла.

Також вона зазначає, що обмежена у їжі. Після вживання деяких продуктів її починає мучити страшний біль, тому довелося назавжди відмовитися від макаронів, піци та китайської їжі.

Колишня модель каже, що раніше майже нічого не знала про цю хворобу. Однак, за статистикою, на неї хворіє одна жінка з десяти. Тому вона розпочала цілу кампанію, що має на меті розповсюдження інформації про ендометріоз.

"Я заснувала благочинну організацію "Жінки з ендометріозом". Я – перша людина яка це зробила. І я хочу, аби навіть дівчаткам у школі про це розповідали" - наголошує вона.

Вона також завела свій блог, у якому ділиться своєю історією та дає поради іншим жінкам, яких спіткала та ж участь. А для усіх інших жінок вона має важливу пораду.

"Ви повинні наполягати на встановленні точного діагнозу. А з ним невідкладно звернутися до свого гінеколога та якраніше отримати належне лікування", - каже Карла Крессі.

А тим часом мексиканець Роберто Есківель Кабрера, який має найбільшу у світі чоловічу гідність, отримав за це інвалідність. 55-річний чоловік, довжина пеніса якого сягає 48 сантиметрів лише у спокійному стані, змушений жити на невелику допомогу від держави, оскільки не може влаштуватися на жодну роботу. Чоловікові не просто важко підібрати робочу спецформу. Він навіть не може стати на коліна, або пробігти кілька метрів, бо йому заважає та сама частина тіла, якою він так пишається. 

ВідеоІранська дівчина перенесла 50 пластичних операцій, аби бути схожою на Анджеліну Джолі

Залиште свій коментар

Вибір редакції