Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відвідувачі тренажерного залу у Британії влаштували бійку штангою і ногами. У Twitter з'явилося відео

Підліток та молодий чоловік отримали травми.

У британському місті Брентвуд у тренажерному залі сталася масова бійка, учасники якої били один одного спорядженням для занять фітнесом.

Відео, які з'явилися у Twitter, показують, що відвідувачі залу били один одного штангою та ногами, передає Fox News.

На одному відео видно, що чоловік двічі вдарив іншого спортсмена відкидною штангою. Інший ролик показує, як чоловік лежить на підлозі, а його опонент б'є його ногою та маленьким металевим знаряддям.

Ще одне відео показує масштаб бійки – в ній брали доволі багато відвідувачів залу. 

Поліція розповіла, що внаслідок бійки 17-річний хлопець отримав синці та порізи, а в 27-річного чоловіка – поріз над оком.

Тренажерний зал "Ab Salute", де сталася бійка, випустив заяву, в якій повідомив про заборону відвідувати зал її забіякам. 

"Це був поодинокий випадок, який ніколи не траплявся в жодному з наших п'яти закладів за 10 років, в яких ми були відкриті", - йдеться у повідомленні. "Ми не потураємо насильству в жодній із своїх спортзалів і сприймаємо це дуже серйозно. Поліція повідомлена і вживаються відповідні дії".

Нагадаємо, у місті Калвер-Сіті, штат Каліфорнія, камери спостереження зафільмували, як автомобіль в'їжджає просто у спортзал. На відео видно тренажерний зал та чоловіка, що саме стоїть на біговій доріжці біля панорамного вікна. В одну мить у спортзал влітає автомобіль, який протягує тренажери разом із літнім чоловіком до протилежної стіни. Відвідувач встигає вчасно відкотитися, аби його не розчавило. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції