Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вилка від гірлянд, яка стрибає у розетку. Sainsbury's розсмішила Мережу різдвяною рекламою

Ролик "The Big Night" зібрав понад 3,6 мільйона переглядів.

Мережа британських супермаркетів Sainsbury's зняла різдвяну рекламу, у якій діти співають у новорічних костюмах зірки, ялинкових прикрас і вилки від гірлянд.

Відео з’явилося у YouTube.

Реклама розпочинається з підготовки дітей до виступу на сцені. Хтось розминається, а хтось повторює свої рухи під лічилку. Згодом на сцені з’являється дівчинка у ролі Зірки. На неї світить прожектор, а у залі - десятки людей. Вона схвильовано співає підготовлену пісню. Коли дівчинка помічає у залі маму, вона починає співати впевнено.

Згодом на сцену вибігають діти, одягнені у костюми різних символів Різдва: ялинкові іграшки, сніжинки та казкові герої, а за ним виринає прикрашена ялинка з-під сцени.

Однак головною "зіркою" реклами став хлопчик у костюмі вилки, яка стрибає у розетку і вмикає гірлянду.

Ролик Sainsbury's став найкращим у рейтингу компанії Conran Design Group, яка аналізувала реакцію на нові різдвяні реклами разом із агентством Socialyse.

Нагадаємо, культовий співак Елтон Джон знявся у різдвяній рекламі британської компанії John Lewis & Partners. У святковій рекламі показують найяскравіші миті кар'єри виконавця і історію початку його творчості.

ВідеоЕлтон Джон знявся у проникливій різдвяній рекламі

Нещодавно співак знявся в дуже проникливій різдвяній рекламі для мережі британських універмагів. Пісня, яку грає на роялі сер Елтон, увійшла в список 500 хітів усіх часів. Весь кліп - у зворотному порядку -  зірковий шлях співака від раннього дитинства, коли батьки подарували маленькому хлопчику його перше фортепіано. 

Елтон Джон знявся у проникливій різдвяній рекламі

Залиште свій коментар

Вибір редакції