"Він повністю радіоактивний": австралійці заборонили тримати на руках малюка понад десять хвилин

"Він повністю радіоактивний": австралійці заборонили тримати на руках малюка понад десять хвилин

Фото: pixabay.com

Хлопчик має рідкісну форму раку.

Австралійці Керол Монтгомері-Дуайє не більше десяти хвилин дозволять тримати на руках восьмимісячного сина через його радіоактивність.

Про це повідомляє видання The Sun.

У хлопчика Воллі майже одразу після народження з'явилися проблеми з очима. Медики діагностували у немовляти очну інфекцію, але потім виявилося, що у нього розвивається рідкісна форма раку - рабдоміосаркома. Дитина вже втратила зір на лівому оці. 

Наразі батьки немовляти готуються розпочати 42-тижневу інтенсивну хіміотерапію дитини. Через отриману під час лікування радіацію Воллі став небезпечний для своєї вагітної матері. Лікарі заборонили няньчити його. "Мені не дозволяють тримати його понад 10 хвилин за раз, тому що він повністю радіоактивний", - каже Керол. Натомість за сином доглядає батько, якому довелося звільнитися з роботи.

Нещодавно хлопчик навчився повзати. "Він дуже самостійний, в цій маленькій людині велика сила", - каже жінка. Наразі сім'я збирає гроші на другий курс лікування сина в Великій Британії.

Як повідомлялося, дитину, яку вважають найменшою новонародженою у світі, виписали з лікарні у Сингапурі після 13 місяців інтенсивного лікування. Квек Юй Сюань важила лише 212 г - як яблуко, коли вона народилася. А її зріст був 24 см. За даними Національної університетської лікарні Сингапуру, де народилася дівчинка, вона мала обмежені шанси на виживання.

Новини світу: в Сингапурі найменшу дитину після року реанімації виписали додому

Новини світу: в Сингапурі найменшу дитину після року реанімації виписали додому

Повʼязані теми:

Наступна публікація