Вишиванки допоможуть встановити рекорд

Під час фестивалю встановлять новий рекорд України за кількістю людей, одягнутих у вишиванки.

Під час фестивалю "Цвіт вишиванки" планується встановити новий рекорд України за кількістю зібраних у межах однієї території людей, одягнутих у вишиванки.

Перший Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму "Цвіт вишиванки" пройде 26 серпня 2007 року у Тернополі, повідомляє оргкомітет фестивалю.

Його учасниками стануть майстри з усіх областей України, які займаються вишивкою та збереженням традиційного національного одягу.

Метою заходу є збереження і розвиток української національної вишивки та костюма засобами народної творчості, відкриття нових імен майстрів народної творчості України,    підтримка і сприяння майстрів національної  вишивки  та   костюма України в розкритті,  вдосконаленні   своїх   творчих   здібностей   та   пропаганді  кращих зразків культурних надбань українців.

Ющенко, вишиванка
Ющенко також цікавиться вишиванками. (Фото: УНІАН)
У рамках фестивалю, який 26 серпня ц.р. пройде в Тернопілі на території парку Національного відродження, буде організовано виставку кращих вишиваних робіт з різних куточків нашої держави.

Також передбачено провести презентацію національних костюмів притаманних тим регіонам України, представники яких долучаться до участі у фестивалі.

Під час фестивалю діятиме містечко майстрів, де усі бажаючі зможуть повправлятися у мистецтві народної вишивки та перейняти творчі секрети відомих майстрів цієї справи.

У вечері Фестиваль завершиться пісенно-танцювальною програмою за участю відомих вітчизняних гуртів.

Організаторами згаданого заходу є Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільська міська рада спільно з Тернопільським обласним відділенням Міжнародної благодійної установи "Центр національного відродження". Тернопільським обласним об'єднанням Всеукраїнського товариства "Просвіта".

Захід приурочено до Дня Незалежності України (24 серпня), храмового свята Тернополя (Успіня Пресвятої Богородиці) та до Дня міста (28 серпня).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: