Влада Гоа попросила туристів не розгулювати топлес

У Індії вважають, що туристи повинні дотримуватися правил і поважати звичаї мешканців Гоа, а тому забороняють ходити топлес, навіть, на пляжі.

Влада індійського штату Гоа випустила буклети з рекомендаціями, що стосуються форми одягу на пляжах і вулицях населених пунктів регіону. Рекомендації призначені для туристів і опубліковані українською, російською та англійською мовами, оскільки більшість відпочиваючих в Гоа - росіяни та британці.

На такі заходи міністерство туризму пішло через те, що зовнішній вигляд багатьох туристів бентежить місцевих жителів, а також ображає їх релігійні почуття і культурні цінності. У буклеті, зокрема, говориться, що сонячні ванни в голому вигляді недопустимі незалежно від обставин. Засмагати топлес рекомендується тільки запитавши дозволу у представників місцевого населення.

В поширюваному буклеті також сказано, що туристам не слід переміщатися на мопедах і велосипедах без сорочки або футболки. Ці рекомендації відносяться як до жінок, так і до чоловіків. Крім того, туристів попереджають про кримінальну відповідальність за зберігання та продаж наркотиків і рекомендують не погоджуватися на пропозиції про продаж ділянок землі в Гоа або про контракти в модельному бізнесі.

Деякий час тому місцевий парламентарій виступив з гучною заявою в ЗМІ, звинувативши російських туристів в "розтлінні" населення Гоа. За словами політика, росіяни, що прогулюються в Гоа в напіводягненому вигляді, роблять "жахливий" вплив на школярів.

В останні роки в Гоа було зафіксовано декілька випадків нападу місцевих жителів на туристів, у тому числі росіян. Представники поліції твердять, що в деяких ситуаціях туристи самі провокують агресію в силу нерозуміння особливостей менталітету жителів Гоа.

Читайте також:

Росіян звинувачують у розбещенні населення Гоа

Влада Гоа заборонила новорічні вечірки

300 росіян застрягли в Індії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: