Влада Нью-Йорку продасть на аукціоні цвинтар

До теперішнього часу цвинтар оглянули 10 потенційних покупців і ще чотири людини висловили свою зацікавленість.

Мерія Нью-Йорка виставила на продаж цвинтар, розташований у районі Бруклін. Площа кладовища Канарсі, на території якого поміщається більше трьох тисяч могил, становить 5,3 гектара.

В адміністрації Нью-Йорка розповіли, що відправили 40 листів з пропозицією придбати цей об'єкт нерухомості. До теперішнього часу цвинтар оглянули 10 потенційних покупців і ще чотири людини висловили свою зацікавленість.

Міська влада не розголошує суму, яку вона запрошує за кладовище. В той же час, адміністрація підкреслює, що не має наміру віддавати Канарсі будь-кому. Покупець повинен, по-перше, займатися похоронним бізнесом, і по-друге, дотримуватися всіх норм і обмежень, передбачених для ведення подібного бізнесу.

Зокрема, наголошується, що власник цвинтаря, отримавши право продавати вільні місця, зобов'язаний буде оплачувати його обслуговування і у випадку, якщо таких місць не залишиться. Ціна могили на Канарсі складає в середньому п'ять тисяч доларів.

Велика частина нью-йоркських кладовищ належить християнським церквам, синагогам або різноманітним приватним об'єднанням. У власності муніципалітету знаходиться тільки два цвинтарі: вищезгаданий Канарсі і ще один, на якому ховають ув’язнених, злидарів, а також людей, в яких не знайшлося близьких.

Покупець Канарсі буде оголошений восени 2009 року.

Читайте також:

В Колумбії відбулися "томатні бої"

Німець зібрав 5 тис євро на туалет для українських школярів

Британець воскрес через 30 хвилин після смерті

Буш-старший відзначив 85-річний ювілей стрибком з парашутом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: