Влада запропонувала німцям для боротьби з потеплінням їсти менше м'яса

Німецьке товариство з харчування і влада просить споживачів змінити свій раціон.

Міністр сільського господарства, продовольства і захисту прав споживачів ФРН Ільзе Айгнер закликала німців змінити раціон харчування, зокрема, їсти менше м'яса, щоб тим самим зупинити глобальне потепління.

Як зазначила міністр, споживачам, які часто критикують владу, варто було б почати з себе. За її словами, було б непогано, якщо б німці дотримувалися приписів Німецького товариства з харчування і скоротили б споживання м'яса вдвічі до 300-600 грамів на тиждень.

"Це стало б значним внеском у справу запобігання кліматичним змінам", - заявила міністр. Крім того, вона порадила громадянам купувати місцеві продукти, що не потрібно далеко транспортувати, тим самим збільшуючи кількість викидів парникових газів в атмосферу.

Розміщена на сайті RP-Online стаття з висловлюваннями Ільзе Айгнер викликала гостру дискусію серед німецьких читачів, більшість з яких сприйняли пропозицію їсти менше м'яса негативно.

Деякі висловилися за якнайшвидше обстеження душевного стану міністра, інші зазначили, що якщо раніше почуття гріховності і провини в людях підтримувала церква, то тепер цю функції взяло на себе лобі природозахисників.
 

Читайте також:

Німецьких журналістів звинуватили в образі честі громадян Китаю

Німецькі студенти зняли облогу з аудиторій в Мюнхені

У ванні у німкені оселився божевільний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: