Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Власники "рідного будинку" Гаррі Поттера не можуть продати своє популярне помешкання

Господарі вперше виставили будинок на продаж влітку 2017 року.

Два з половиною роки власники будинку, де "народився" Гаррі Поттер, не можуть знайти покупця на своє помешкання. Саме у цьому будинку знімалося популярне кіно і тепер до нього постійно приходять фанати магічної саги.

Як зазначає The Mirror, ринок нерухомості у Британії на тлі невизначеності із подальшим просуванням Brexit нині сильно сповільнився і продавати знамените помешкання стало ще складніше.

Обшитий деревом будинок 15-го сторіччя – місце, де, згідно з твором Джоан Роулінг, жила родина Поттерів і там головний злодій стрічки Волдеморт вбив батьків Гаррі, а сам головний герой зміг пережити смертельне прокляття.

Нині цей будинок став місцем паломництва фанатів Поттера – щороку до села на триста будинків приїздять тисячі туристів, які мріють побачити саме цей один дім. Мешканці села, хоч і заробляють на туристах, однак кажуть, така популярність приносить багато клопоту. Іноді фанати ходять селом від будинку до будинку, стукають і питають – чи не там зараз Гаррі. У сезон літніх відпусток потоки "паломників" значно збільшуються.

Джейн та Ентоні Ранзетта жили у цьому будинку 30 років. Вперше виставили його на продаж у червні 2017 року за 995 тисяч фунтів (майже 1,3 млн доларів США). Відтоді скинули ціну до 950 тисяч фунтів. Вони отримували пропозиції від потенційних покупців, але жодна з них поки власників популярного будинку не задовільнила. Також отримували запити на знімання інших фільмів в цьому будинку – від Netflix та різних телекомпаній.

Нагадаємо, на популярному сервісі оренди житла Airbnb опублікували оголошення оренди того самого будинка з фільму "Гаррі Поттер",  де минуло його дитинство. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції