Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тікали від дрона. Експерти пояснили, що "кумедне" відео з ведмедями могло спровокувати трагедію

Біологи підтвердили, що ведмежа не могло видертися на гору через дрон.

Вчені підтвердили критичні відгуки зоозахисників на віральне відео із ведмежам, яке щоразу падало, намагаючись видертися на вершину гори. Вони пояснили, що саме літальний апарат сильно налякав тварин.

Про це пише smithsonian.com

У звичайному житті самка не повела б ведмежа в небезпечне місце, пояснив канадський біолог Клейтон Лейб. У ролику також видно, як ведмедиця навмисно зіштовхує вниз малюка під час однієї зі спроб. Вона зробила це через те, що дрон підлетів надто близько.

"Ведмедям не доводилося б так ризикувати, якщо б їм не дошкуляли безпілотником. Оператор дрона міг вбити ведмежа", - погодився еколог Дані Рабаіотті із Зоологічної спільноти Лондона.

Еколог Софі Гілберт вивчає вплив дронів на ведмедів. Вона розповіла, що такі апарати для тварин як НЛО. Саме через наявність дрона самка поводилася схвильовано і вела своє дитинча небезпечним схилом, щоб втекти.

2015 року академічний журнал Current Biology опублікував наукову статтю "Ведмеді демонструють обмежену фізіологічну реакцію на безпілотні літальні апарати". У ній йшлося про те, що тварини завмирали за появи дрона, однак їхнє серцебиття значно прискорювалось.

Нагадаємо, зоозахисників та вчених обурило віральне відео з ведмежам, яке намагається заповзти на гору. Коли тваринці вдавалося доповзти майже до вершини, вона знову сповзала донизу. Ведмежаті довелося зробити кілька спроб, щоб доповзти до своєї мами, яка чекала його нагорі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції