Восьма книга про Поттера тільки в Інтернеті

Джоан Роулінг, автор романів про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, дозволила фанатам написати продовження популярної серії.

Роулінг
Роулінг висунула низку вимог до авторів сиквелів про Гаррі Поттера.
Проте Роулінг дозволила публікувати творчість шанувальників Гаррі Поттера виключно в інтернеті, про появу друкованих варіантів не йдеться, зазначає The Daily Record. 

Крім того, британська письменниця висунула низку вимог до авторів сиквелів про Гаррі Поттера.

Автори фанфіків (від англійського fan fiction) не мають права продавати свої твори, повідомляти також, що Джоан Роулінг не має до творів ніякого відношення і вони не повинні містити порнографічних сцен та пропагувати расизм.

У зв’язку з рішенням Джоан Роулінг, її представник повідомив про припинення судового переслідування Джорджа Ліппета, який раніше опублікував на своєму сайті продовження пригод юного чарівника, без дозволу автора популярного роману.

Після виходу заключної, сьомої за рахунком книги про Гаррі Поттера, шанувальники творчості Джоан Роулінг заполонили інтернет власними продовженнями пригод чарівника. 

За заявою власників одного із найпопулярніших фан-сайтів, тільки в його базі знаходиться близько 44 000 варіантів "восьмої" книги про Гаррі Поттера і його друзів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: