Восьмирічного хлопчика занесли до списку терористів

Ім’я восьмирічного Майкла Хікса, вочевидь, збігається з ім’ям терориста або небезпечного злочинця, тому дитину кожен раз перевіряють в аеропортах.

Батьки восьмирічного Майкла Хікса зі штату Нью-Джерсі поскаржилися на підвищену увагу служб безпеки до дитини.

За їхніми словами, протягом останніх шести років хлопчика обшукують в аеропорту практично під час кожної сімейної поїздки.

Імовірно, ім'я та прізвище Майкла збігаються з даними якогось підозрюваного в зв'язках зі злочинним світом або терористичними угрупованнями. Перший раз дитина піддала особливій перевірці у дворічному віці, при цьому співробітники аеропорту пояснили батькам, що ім'я хлопчика було "в списку".

При цьому офіційно в подібні списки не можуть включатися імена дітей. Сам хлопчик, як стверджує його мати, дуже засмучується через додаткові перевірки, тим більше, що вони призводять до затримок посадки в літак, через які сім'ї Хікс не вдається отримати місця поруч у салоні.

Хікс вже заснували групу в соціальній мережі Facebook, що закликає виключити їх сина зі списку. Батьки ведуть переговори з представниками Міністерства національної безпеки, але поки що їх лише попросили заповнити кілька форм з інформацією про хлопчика.

Зазначимо, що Майкл є не єдиною жертвою подібних процедур: з проханнями прибрати їх зі списків спецслужб до міністерства звернулися понад 80 тисяч людей.

Читайте також:

У Швеції група бажаючих схуднути обрушила підлогу в поліклініці

Рабин дозволив дівчатам брехати на першому побаченні

"Король чаклунів" вирішив обратися до британського парламенту

Американка обміняла свою дочку на пістолет
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: