Восьму книгу про Гаррі Поттера планують перекласти українською

Дата публікації
Перегляди
12к
Восьму книгу про Гаррі Поттера планують перекласти українською

Getty Images

Досягнуто попередньої згоди із правовласниками.

Восьму книгу поттеріани, п'єссу "Гаррі Поттер і прокляте дитя",  яка вийде друком у Великобританії 31 липня 2016 року, планують перекласти і видати в Україні.

Видавець Тарас Малкович розповів, що досягнуто попередньої згоди із правовласниками.

Перекладач усіх попередніх книжок про Гаррі Поттера Віктор Морозов розповів, що "судячи з нашого попереднього досвіду, правовласники ніколи й нікому не надсилали текст заздалегідь, і перекладачі з усього світу мусили чекати публікації англійською мовою оригіналу і аж тоді братися за переклад".

Нагадаємо, що книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" потрапила до списку бестселерів інтернет-магазину Amazon. Вона опинилась на вершині рейтингу менше ніж за добу після старту попередніх продажів 10 лютого.

 

Дія в ній відбувається через 19 років після подій останнього роману. У п'єсі Гаррі Поттер - співробітник Міністерства магії, чоловік і батько трьох школярів. У центрі сюжету опиняється його молодший син Альбус, який стикається із тягарем сімейної спадщини.

Нагадаємо, що прем'єра п'єси відбудеться напередодні випуску книги - 30 липня. Раніше повідомлялося, що в цій п'єсі Гаррі Поттера зіграє 36-річний британський актор Джеймі Паркер, серед його кіноробіт — "Операція "Валькірія", "Любителі історії". Роль Рона Візлі виконає Пол Торнлі, відомий за такими фільмами як "Міньйон", "Знедолені". У ролі Герміони Грейнджер постане 45-річна Ному Думезвені. Актриса народилася в Свазіленді, в семирічному віці з матір'ю і сестрою переїхала з Південної Африки до графства Саффолк. Вона з'являлася серіалах "Чисто англійське вбивство", "Жителі Іст-Енду", "Безмовний свідок", "Френкі".

У Британії оголосили дату виходу нової книги про Гаррі Поттера

У Британії оголосили дату виходу нової книги про Гаррі Поттера