Восьму книгу про Гаррі Поттера планують перекласти українською

Досягнуто попередньої згоди із правовласниками.

Восьму книгу поттеріани, п'єссу "Гаррі Поттер і прокляте дитя",  яка вийде друком у Великобританії 31 липня 2016 року, планують перекласти і видати в Україні.

Видавець Тарас Малкович розповів, що досягнуто попередньої згоди із правовласниками.

Перекладач усіх попередніх книжок про Гаррі Поттера Віктор Морозов розповів, що "судячи з нашого попереднього досвіду, правовласники ніколи й нікому не надсилали текст заздалегідь, і перекладачі з усього світу мусили чекати публікації англійською мовою оригіналу і аж тоді братися за переклад".

Нагадаємо, що книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" потрапила до списку бестселерів інтернет-магазину Amazon. Вона опинилась на вершині рейтингу менше ніж за добу після старту попередніх продажів 10 лютого.

 

Дія в ній відбувається через 19 років після подій останнього роману. У п'єсі Гаррі Поттер - співробітник Міністерства магії, чоловік і батько трьох школярів. У центрі сюжету опиняється його молодший син Альбус, який стикається із тягарем сімейної спадщини.

Нагадаємо, що прем'єра п'єси відбудеться напередодні випуску книги - 30 липня. Раніше повідомлялося, що в цій п'єсі Гаррі Поттера зіграє 36-річний британський актор Джеймі Паркер, серед його кіноробіт — "Операція "Валькірія", "Любителі історії". Роль Рона Візлі виконає Пол Торнлі, відомий за такими фільмами як "Міньйон", "Знедолені". У ролі Герміони Грейнджер постане 45-річна Ному Думезвені. Актриса народилася в Свазіленді, в семирічному віці з матір'ю і сестрою переїхала з Південної Африки до графства Саффолк. Вона з'являлася серіалах "Чисто англійське вбивство", "Жителі Іст-Енду", "Безмовний свідок", "Френкі".

ВідеоУ Британії оголосили дату виходу нової книги про Гаррі Поттера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: