Возз'єдналися через 13 років: жінка побачила у TikTok відео з безхатьком і впізнала свого брата

Возз'єдналися через 13 років: жінка побачила у TikTok відео з безхатьком і впізнала свого брата

Возз'єдналися через 13 років: жінка побачила у TikTok відео з безхатьком і впізнала свого брата

Хорхе Пінеда з сестрою / Фото: скриншот з відео

Свого часу вони втратили зв'язок.

Сила соціальних мереж возз'єднала безхатька з його родиною в Мексиці через 13 років.

Про це пише Daily Star.

Зворушливий момент став вірусним у TikTok, коли 54-річний Хорхе Пінеда обійняв свою сестру Беатріс біля покинутого будинку в північно-східному місті Монтеррей, де він шукав притулку.

Возз'єднання відбулося завдяки блогеру Андре Ернандесу, який 5 квітня опублікував у Мережі відео босоногого чоловіка, який розчулився, побачивши його "Форд Мустанг".

@andreshernandezig97 Cuando por fin dejas tu carro como quieres y te pones a verlo nomas #proyectoauto #mty #mustanggt #ford #v8 #mustang ♬ esta parte de mi vida... se llama felicidad - CrashG17

Хорхе щиро захоплювався спортивним автомобілем і Ернандес взяв його покататися на машині. Відео цієї поїздки стало вірусним і допомогло родині Хорхе впізнати його та відновити зв'язок.

Ернандес розповів Info7, що колега попередив його — біля його автівки стоїть безхатько, і порадив знайти інше місце для  паркування

Натомість блогер вирішив залишити машину на місці, а згодом підійшов до Пінеди і взяв його покататися містом.

@andreshernandezig97 Los Carros NO pueden dar Felicida Me llena de alegria cumplir el sueño❤️ y callar varias bocas ️#mustang #mustanglifestyle #mustanggt #mustangrtr #ford #viral #recuerdos #humor ♬ sonido original - DaniGT72

Підписники Ернандеса були зворушені відео і пожертвували кошти, щоб допомогти Пінеді купити їжу, новий матрац і повністю змінити його зовнішність, чому чоловік спочатку пручався.

Вірусний контент зрештою привернув увагу Беатріс, яка звернулася до Ернандеса, помітивши свого брата, якого вона востаннє бачила 2011 року.

Беатріс змогла дістати гроші і здійснила 11-годинну поїздку зі свого будинку в Амеці, місті на заході штату Халіско, до Монтеррея, щоб возз'єднатися з Хорхе. 

@andreshernandezig97 Rencuentro con su hermana ❤️ se logro la gran mision gracias a todos ustedes y por mi parte me da mucha felicidad ❤️ #rencuentro #barbasdeoro #vagabundo #mty #viral #mustang #rtr #mustanglifestyle #rt #ford ♬ See You Again - Melodia Simples

Хорхе деякий час жив у Сполучених Штатах, перш ніж проблеми з наркотиками призвели до його депортації до Мексики, розповіла Беатріс. Він знайшов роботу на шоколадній фабриці в місті Ріно в штаті Халіско, а згодом потрапив в аварію, яка змусила його розлучитися з сім'єю.

"Я побачила відео і розплакалася", — сказала Беатріс, цитує Infobae.

Відтоді Хорхе повернувся зі своєю сестрою до Амеки і з нетерпінням чекає на нові можливості.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація