Вручили Шнобелівську премію

У Гарвардському університеті у четвер в 17-й раз були вручені так звані Антинобелівські премії - The Ig Nobel Prize.

У Гарвардському університеті у четвер в 17-й раз були вручені так звані Антинобелівські премії - The Ig Nobel Prize. Нагорода була започаткована гумористичним журналом "Аннали неймовірних досліджень" і вручається за досягнення, які "спочатку примушують людей сміятися, а потім думати".

Антинобелівська премія
Диплом The Ig Nobel Prize. (Ілюстрація з сайту theodoregray.com)
The Ig Nobel Prize, як і справжня Нобелівська премія, вручається в декількох номінаціях: медицина, фізика, біологія, хімія, література, економіка і премія миру. Крім того, Антинобелівські премії в 2007 році вручили в категоріях "лінгвістика", "авіація" і "харчування".

Премію за медицину одержали двоє британців, що дослідили наслідки для здоров'я проковтування меча.

The Ig Nobel Prize по фізиці присуджений ученим із США й Чилі, що знайшли наукове пояснення появі складок на одязі.

Премії у області біології удостоєна доктор наук з Нідерландів, що склала докладний перелік комах, грибків і інших представників живої природи, що проживають в ліжках людей.

The Ig Nobel Prize в номінації "економіка" присуджена тайваньському винахіднику, що запатентував пристрій, який, у разі спроби пограбування банку, ловить зловмисників у сітку.

Літературну антинобелівську премію в 2007 році одержала мешканка Австралії за роботу, присвячену означеному артиклю англійської мови "the", в якій вона особливу увагу надала складнощам, що виникають при спробі відсортувати в алфавітному порядку слова, що вживаються з цією частиною мови.

За найсумнівніші досягнення у області хімії премія в 2007 році присуджена ученому з Японії, що розробив метод отримання з коров'ячого гною аромату ванілі.

Премію миру оргкомітет The Ig Nobel Prize вручив співробітниками американського військового відомства за плани по створенню "секс-бомби", яка при вибуху виділяє хімічну речовину, провокуючи у військ супротивника напад гомосексуальної поведінки.

У номінації лінгвістика перемогли учені з Університету Барселони, які в ході експериментів встановили, що щурі не розрізняють різницю між аудіозаписом мови на англійській і японській мовах, якщо плівка прокручується навпаки.

Антинобелівську премію у області харчування присудили жителю США, який провів дослідження меж людського апетиту, тестуючи добровольців за допомогою "нескінченної" тарілки супу, що самозаповнюється.

У номінації авіація перемогли учені з Університету Куїлмс в Аргентині які встановили, що "віагра" дозволяє хом'якам краще відновлюватися після тривалих авіаперельотів.

ВідеоВручили Шнобелівські премії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: