Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Всесвітньо відома блогерка-веганка почала вживати м'ясо і відзвітувала про поліпшення здоров'я

Жінка вживала їжу тваринного походження впродовж 30 днів.

Блогерка-веганка Еліс Паркер вирішила провести експеримент і їла лише м'ясо і продукти тваринного походження впродовж місяця. Дівчина вела щоденник про «хижу дієту», який опублікувала на своїй сторінці в YouTube-каналі. Однак популярну веганку, на каналі якої 727 тисяч передплатників, розкритикували.

Дівчина щодня смажила стейки, а також їла лосось, бекон і яйця, чого не дозволяла собі раніше. До цього вона п'ять років була веганом. Блогерка пояснила своїй аудиторії, що багато її друзі-веганів вже перейшли на таке харчування і відзначили поліпшення свого стану. Вона написала пост в Instagram, в якому зізналася, що їй довелося наступити на гордість, щоб зважитися на це. За її словами, після експерименту стало більше енергії, поліпшилась увага і загальний стан здоров'я.

Відео Без продуктів тваринного походження: ТСН досліджувала раціон веганів

У світі мільярд людей, що не їдять м'ясо. Це ледь не щовосьмий на планеті. Із них 250 мільйонів, що не їдять нічогісінько тваринного походження. Враховуючи, що за українськими підрахунками, в нас від м'яса відмовилися два мільйони людей, ТСН вирішила розпитати, що вони купують у супермаркетах, замовляють у ресторанах і як виживають без нібито потрібних вітамінів, які є в м'ясі, - дивіться далі.    

Без продуктів тваринного походження: ТСН досліджувала раціон веганів

Передплатники, які стежили за Паркер як за веганкою, написали гнівні коментарі та звинуватили її в поганому впливі на інших веганів.  Зривання багаторічної дієти назвали «токсичним». Один користувач написав, що дівчина кидається в крайнощі в своєму харчуванні і додав, що ставати повним хижаком після жорсткої дієти, - безумство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції