Welcome to the New York City

Туристів у Нью-Йорку зустрічатимуть Роберт Де Ніро і Джуліанна Мур.

Джуліанна Мур
Уже відомо, що серед знаменитостей, що "вітатимуть" туристів, будуть Роберт Де Ніро і Джуліанна Мур
Власті Нью-Йорка оголосили про запуск рекламної кампанії, розрахованої на залучення туристів у мегаполіс, під назвою "Спитай у тутешніх".

"Мета цієї кампанії - дати приїжджим можливість відчути гостинність міста, привітати їх і не дати загубитися в Нью-Йорку," - повідомляє офіційний сайт уряду мегаполісу.

Упор в оголошеній кампанії робиться на зовнішню рекламу. Нью-йоркські знаменитості з рекламних щитів вітатимуть гостей ділової столиці США і радитимуть їм відвідати свої улюблені куточки міста.

Перша зустріч із "зірками" на білбордах відбудеться вже у терміналі компанії American Airlines в аеропорту імені Джона Кеннеді - авіаперевізник виділив на ці цілі 4,5 мільйони доларів. Пропускна можливість терміналу - до 13 мільйонів пасажирів на рік, повідомляють місцеві власті.

Уже відомо, що серед знаменитостей, що "вітатимуть" туристів, будуть Роберт Де Ніро і Джуліанна Мур.

"Нью-Йоркці завжди були гостинні й доброзичливі, але далеко не всі закордоном це знають. Тому ми робимо додаткові зусилля для того, щоб відвідувачі міста відчували себе тут краще, ніж удома," - приводить урядовий сайт слова мера міста Майкла Блумберга.

Роберт де Ніро
Нью-йоркські знаменитості з рекламних щитів вітатимуть гостей ділової столиці США і радитимуть їм відвідати свої улюблені куточки міста
Власті міста призвали рядових нью-йоркців бути люб'язними й доброзичливими з приїжджими, вказувати їм дорогу, давати поради. Муніципалітет повідомив жителям міста, що, якби не туризм, то для потреб міського бюджету довелося б зібрати цього року додаткові 954 долари з кожного домогосподарства.

За даними уряду, туризм приносить мегаполісу щорічно 24,7 мільярдів доларів, підтримуючи 368 тисяч робочих місць. Тільки минулого року Нью-Йорк відвідали 43,8 мільйони туристів, з яких 6,2 мільйони - іноземці.

За останні шість років кількість іноземних туристів у США скоротилася на 17%. Нью-Йорк - єдине місце у країні, де потік гостей за той же період зріс на 9%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: