Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я ніколи не була одружена". 107-річна американка розкрила секрет свого довголіття

Водночас бабуся не нехтує спортом і здоровим харчуванням.

Луїза Синьйор мешкає в Бронксі в Нью-Йорку, дотримується здорового харчування і регулярно займається спортом. Але вона вважає, що справжній секрет її життя у понад століття інший - вона ніколи не зав'язувала себе шлюбними путами.

Про це повідомляє CNN.

Вона каже що робить вправи, танцює та грає у бінго. "Я думаю, що секрет 107 років: я ніколи не одружувався. Я думаю, що це секрет. Моя сестра каже: "Хотіла б я ніколи не одружуватися", - каже бабуся.

Хоча сестрі Луїзи 102 року, тож, можливо, їхнє довголіття має генетичне підґрунтя.

Свій день народження Синьйор відсвяткувала вечіркою в громадському центрі. На ній було понад сотня людей.

Раніше жителька американського штату Північна Кароліна Алелія Мерфі відсвяткувала 114 день народження. Наразі вона найстаріша жінка у США. У цей день вона розповіла, що потрібно робити, щоб дожити до такого віку.

Водночас у Японії довголіття не є чимось феноменальним. Середня тривалість життя у країні є досить високою і становить 85 років. А на одному з японських островів, Окінаві, навіть живуть понад 400 довгожителів, яким вдалося перетнути столітній рубіж. ТСН.ua розповідає, у чому секрет їхнього довголіття - він полягає не лише у правильній дієті.

Відео Довгожителю з Тернопільщини Петру Федаку виповнилося 102 роки

Тиск - сто двадцять на вісімдесят, мрія - купити скутер і на ньому чкурнути до молодиці , бажання - знайти однолітка для задушевної розмови, шкідлива звичка - куріння. Насправді це все не про парубка, а про 102-річного Петра Федака із Хлопівки на Тернопільщині.  

Довгожителю з Тернопільщини Петру Федаку виповнилося 102 роки

Залиште свій коментар

Вибір редакції