Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я - син бога, я тут за спецзавданням. П'яний челябінець назвався "сином Зевса" і з пляшкою розгулював палатами

Чоловік легко пройшов повз турнікет у лікарні і знімав усе на відео.

Чоловік із російського міста Челябінськ прозвав себе сином Зевса і у нетверезому стані пішов у онкологічний диспансер. Там він переодягнувся у форму медбрата і знімав відео для соцмереж.

Про це пише видання Znak.

Спочатку Глухов хильнув удома, а тоді із пляшкою поїхав до онкодиспансера. Як тільки він підійшов до лікарні, одразу почав знімати свої пригоди на відео.

Сергій безперешкодно пройшов пост охорони і турнікет. Він зупинився серед пацієнтів, які чекали на прийом, однак чоловік із алкоголем і камерою у руках нікого не здивував. Він піднявся поверхами лікарні і на одному з них одягнув форму медбрата, яку мав із собою. Далі ж чоловік пішов гуляти палатами із хворими на рак.

"Зевс, вибач, пора йти. Тссс. Я син бога. Я тебе люблю, татко", - сказав він.

Після цього Глухов заходив у палати і розмовляв із пацієнтами на різні теми, записуючи це на відео. Він представлявся сином Зевса, а також секретним агентом мінохоронздоров'я або головним лікарем закладу. 

Згодом "син Зевса" повернувся на перший поверх, пройшов у коридор і заявив: "Я довів, що можу проникнути, куди хочу. Я бог". Але тут його спіткала невдача: двері, у які він намагався пройти, були закриті. Чоловік видавив тілом склопакет.

Лише після цього на Глухова звернули увагу і викликали поліцію. У відділку він розповів, що пішов просто погуляти лікарнею, щоб зняти відео для своєї сторінки в соцмережі. Також він зінався, що насправді він не "син бога", а це просто псевдоннім, за яким його знають користувачі.

Нагадаємо, двоє хлопців майже голяка розгулювали центром Рівного за температури плюс 10. Вони роздяглися заради лайків. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції