Як компанія повітря продавала

Китайській компанії заборонили торгувати пакетами з повітрям із Чемпіонату світу по футболу 2006 року.

Китайській компанії заборонили торгувати пакетами з повітрям із Чемпіонату світу по футболу 2006 року. Компанія, що раніше займалася продажем "безгоспних" ділянок на Місяці, збиралася продавати пакети з повітрям з футбольного Кубка світу за ціною 50 юанів (шість доларів) за штуку. 

Фірма подала заявку на продаж "спеціального повітря з певного місця" ще в минулому році, проте вона була відхилена Управлінням по промисловості і торгівлі Пекіна.

Перший судовий процес у цій справі компанія програла в грудні минулого року, а на початку цього тижня суд відхилив апеляцію на перше судове рішення. "Повітря є дуже розпливчатою і нестабільною речовиною для того, щоб він міг стати частиною комерційної класифікації" - йдеться у судовому рішенні.

Компанія "Місячне село" була створена у вересні 2005 року для продажу ділянок на Місяці за ціною 298 юанів (38 доларів) за акр. За три дні було продано 34 ділянки на загальну суму понад 14 тисяч юанів (майже дві тисячі доларів).

Проте, вже через місяць Управління по промисловості і торгівлі Пекіна відкликало торгову ліцензію, на тій підставі, що компанія продавала речі, що не належали їй. Засновник компанії звернувся до суду, але програв у всіх інстанціях.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: