Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як мати міцний та здоровий сон: 6 простих порад. Інфографіка

Щорічно медики дають поради для боротьби із безсонням у Всесвітній день сну.

Щорічно третьої п'ятниці березня людство відзначає Всесвітній день сну.

Своєрідне "свято" було запроваджене у 2008 році у рамках проекту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з проблем сну і здоров'я.

У цей день лікарі та експерти вкотре нагадують людям про важливість сну та дають поради для боротьби із безсонням або недосипанням.

Зокрема, професор із Дослідницького центру Massey's Sleep/Wake Керін О'Кіф у Всесвітній день сну дала поради із поліпшення якості сну та збільшення його користі для організму.

Деякі з них доволі звичні, однак є й такі, що можуть стати відкриттям. Із порадами професора можна ознайомитися в інфографіці нижче.

Поради, як зробити сон якісним

Нагадаємо, що невеличке село Калачі у Казахстані вже протягом чотирьох років страждає від невідомої хвороби. Загадкова епідемія викликає раптовий сонний стан, який продовжується кілька днів. Серед інших симптомів - запаморочення, втрата пам'яті та сильні галюцинації. 

Недуга, яка вже кілька років тероризує невеличке село, щодня стає все активнішою. Наразі у Калачах проживає 600 мешканців, з яких 14% постраждали через "сонну хворобу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції