Як напівголі дівчата на Майдані у багнюці билися (відео)

Столичні студентки з жіночого руху "Фемен" на знак протесту проти дострокових парламентських виборів влаштували бої у багнюці.

Більше - на відео ТСН.

Трикутний ринг та три відра багнюки. Активістки жіночого руху "Фемен" готуються поливати одна одну брудом - за прикладом політиків. Організатори кажуть: не могли втриматися, щоб не висловити протест проти чергових парламентських виборів. Акцію влаштували на Майдані Незалежності - бо саме його вважають центром політичних чвар.

Фрагмент с шоу при участии Пэлин
ТСН.ua
Останні приготування перед поєдинком. Напівоголеним дівчатам у купальниках кольорів основних політичних сил домальовують на обличчях партійні емблеми. Натовп вигукує римейки на політичні лозунги.

Десять хвилин - і кольорів купальників уже не відрізнити. Дівчата по вуха у багнюці.

Олександра Шевченко, учасниця акції каже: "Я думаю, чому нашим політикам подобається грати у такі ігри? Бо це дійсно весело! І вони там як діти, як безшабашна молодь, в якої нема обов`язків. Вони граються, хоча мають на собі обов'язок за цілу країну".

Переможця політичних брудних боїв так і не визначили - перемогла дружба. Самі ж активістки запевнили: якщо парламентські вибори таки відбудуться, свій громадянський обов`язок вони виконають і проголосують. От тільки проти всіх.

Нагадаємо, нещодавно рух "Фемен" двічі влаштовував акцію "Україна - не бордель".

Усі фото - Роман Чорномаз.

ВідеоЯк на Майдані билися брудні та голі дівчата