Як пахне космос: з розробленого у NASA аромату планують зробити парфуми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Запах описують як суміш пороху, обсмаженого стейка, малини і рому.

Незабаром людство зможе дізнатися, який пахне космос. І Землю для цього не доведеться залишати. На платформі Kickstarter запустили збір коштів для випуску парфуму Eau de Space, який має відтворити запах космосу.

Про це пише CNN.

Аромат розробив Стів Пірс - хімік і засновник Omega Ingredients, компанії, що займається створенням натуральних ароматизаторів для харчової промисловості й виробництва напоїв. Як каже менеджер нового проєкту, 2008-го року NASA уклала контракт з Пірсом на відтворення запаху космосу, і йому знадобилося близько чотирьох років на його розробку.

Eau de Space

Запах був створений, щоб допомогти астронавтам тренуватися перед запуском на орбіту. Космічне агентство хотіло усунути будь-які потенційні несподіванки, з якими б могли зіштовхнутися астронавти.

"Астронавти описують цей запах як суміш пороху, обсмаженого стейка, малини і рому", - кажуть розробники.

Водночас основною метою створення Eau de Space є підвищення інтересу до вивчення точних наук школярами. На хвилі уваги до запаху космосу також планується випустити "Запах Місяця".

  • Астронавти проводять в середньому шість місяців, живучи і працюючи з багатонаціональною командою у, мабуть, найкрутішому офісі Сонячної системи. Як взагалі влаштоване життя на МКС? Почистити зуби, вимити волосся, поснідати - ці звичні справи земляни здійснюють щодня, не замислюючись, як складно робити це в умовах невагомості за обмежених ресурсів.Розповідаємо, як це - жити на Міжнародній космічній станції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції