Як Pokemon go може зашкодити вашому здоров'ю. Пояснюємо на коубах

Зосереджуючись на покемонах, не забувайте про навколишній світ.

Користувачі Мережі надто бурхливо відреагували на запуск гри з елементами доповненої реальності Pokemon go, яка працює в смартфонах на iOS і Android. Доповнена реальність застосовується в іграх вже кілька років, але ця гра, здається, влаштувала революцію: додаток б'є рекорди популярності, а гравці не можуть відірватися від неї навіть на побаченнях або на акціях протесту.

Pokemon go полягає в пошуку вигаданих персонажів, покемонів (кишенькових монстрів), які розміщені творцями гри нібито в реальному світі. Додаток для смартфона зазначає покемонів на карті, а побачити їх на своєму екрані можна, якщо навести камеру смартфона.

Звучить захоплююче, але деякі гравці так зосереджуються на процесі, що перестають помічати навколишній світ. А персонажі гри часто ховаються в небезпечних місцях: покемони сидять на залізничних коліях прямо перед поїздом, бігають по переповнених транспортом дорогах, або плавають на глибині.

Тож, полюючи на монстрів, слід завжди пам'ятати, що, на відміну від них, світ навколо вас - справжній. І щоб не потрапити у халепу, варто частіше відривати голову від екрану мобільного. Що може статися, якщо цього вчасно не зробити, демонструють у своїх "відеожабах" користувачі сервісу Coub. Найкращі коуби по темі - дивіться у добірці ТСН.ua.

Будьте обережні на дорозі! Полювати на проїжджій частині дуже небезпечно

Водій може вас не помітити, оскільки його пасажир теж мыг захопитися пошуками монстрів

Якщо покемон вирішив перебігти дорогу, не варто за ним гнатися

Коли ви бачите на вулиці інших гравців, теж пильнуйте, оскільки крім своїх телефонів вони мало що не помічають

Ось чоловік розповідає, як на нього на рівному місці зненацька налетів мисливець за Пікачу

До речі, героїня Гри престолів, погнавшись за Пікачу, мало не покалічила перехожих

Навіть якщо ви граєте обережно, пильнуйте, аби не потрапити до чужого району

Під водою теж слід пильнувати

Друг Губки Боба Патрік, наприклад, так захопився, що влетів у кораловий риф

А цей гравець, полюючи на покемонів, зовсім з'їхав з глузду. Замість монстра він "по-справжньому" вполював справжню собаку

Де б не ховався наступний покемон, намагайтеся, принаймні, не осоромитися

Нагадаємо, один з перших нещасних випадків, пов'язаних з грою, був зафіксований в США вже через півгодини після виходу програми в App Store: користувач Reddit, захопившись, не помітив у себе на шляху рівчак, впав і пошкодив ногу. Пояснюючи лікарям, що трапилося, він вирішив розповісти, що отримав травму, вигулюючи собаку. Крім того, покемони, які заховані у важкодоступних місцях, призводять і до несподіваних знахідок. Так, у штаті Вайомінг підліток шукав в річці водяного покемона і виявив труп.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: