Як у кіно: у Голландії грабіжники під час руху викрали з вантажівки iPhone на 600 тис. доларів

Підозрюваними виявилися п'ять румунів.

У Голландії заарештували п'ятьох румунів за підозрою у крадіжці iPhone з вантажівки під час руху. Сума збитків склала 590 тисяч доларів.

Про це повідомляє Mashable.

Пограбування відбулося вночі посеред руху на жвавому шосе. Чоловіки віком від 33 до 43 років під'їхали на позашляховику дуже близько до вантажівки, яка перевозила гаджети. Двоє з них через люк вилізли на дах машини, а потім – на капот. Один злочинець протягнув руку усередину кузова вантажівки, схопив коробку з iPhone і після цього обидва залізли назад до свого позашляховика.

Поліція вже знайшла вкрадені гаджети. Правоохоронці вважають, що банда румунів відповідальна щонайменше за 17 подібних злочинів протягом останніх двох років. У вівторок чоловіків почнуть судити.

Нагадаємо, у Лондоні банда грабіжників на мопеді пограбувала водія Porshe просто під час затору у годину пік. На відео видно, як до машини під'їхали невідомі на мопеді та, погрожуючи, імовірно, зброєю, вимагають цінні речі. У цей час до зловмисників під'їхав ще один мопед з двома людьми. Після того, як водій віддає речі, грабіжники розвертаються та тікають. 

via GIPHY

Залиште свій коментар