Як змінити себе у новому році

Перед Новим роком багато людей планує, що змінити у своєму житті наступного року.


Необов'язково ставати ангелом одразу. З такою порадою звертається до своїх читачів в перші дні нового 2009 року баварська Sueddeutsche Zeitung, пропонуючи кілька порад тим, хто намагається почати все з чистого листа.

Тим, хто з нового року планує докорінно змінити себе і своє життя, німецьке видання Sueddeutsche Zeitung дає кілька порад.

"Ніяких сигарет, здорова їжа, більше спорту: в кінці року подібні наміри є у більшості з нас", - запевняє видання. Але часто, яким би сильним не було наше бажання, здійснити його в новому році не вдається. Психологи впевнені, що всі ми припускаємося однієї і тієї ж помилки, оскільки наші наміри мають "подвійну натуру".

З одного боку, кінець року - непогана можливість підвести підсумки, але з іншою - коли йдеться про звички і звичний спосіб життя, змінити все це виявляється не так вже й просто.

Наміри, вважають психологи, - це непоганий ритуал, але конкретні рішення повинні ухвалюватися не 1 січня. До того ж існує ще одна порада: не потрібно ставити перед собою завищених цілей. Резюмуючи дослідження психологів з цього питання, автор статті приходить до висновку, що до питання про зміни в житті слід підійти дуже серйозно: скласти список пріоритетних завдань, поставити якомога конкретніші цілі, визначити проміжні етапи і по можливості тимчасові рамки.

Не менш важливим, на думку психологів, стає заохочення себе коханого за досягнуті результати. "Але фатальною при цьому, - застерігають психологи, - стає, наприклад, викурена сигаретка після двотижневого стримування". 

Публікація  Sueddeutsche Zeitung, Инопресса.Ru

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: