Які області поверне Україна: передбачення переможниці "Битви екстрасенсів"

Які області поверне Україна: передбачення переможниці "Битви екстрасенсів"

Якою буде ситуація на фронті - передбачення таролога / Фото: Associated Press

Яна Пасинкова зробила передбачення стосовно ситуації на фронті.

Переможниця "Битви екстрасенсів" Яна Пасинкова зробила передбачення щодо ситуації на різних напрямках фронту. Вона вважає, що Україна поверне собі втрачені території. 

Про це вона сказала на своєму ютуб-каналі. 

Яну Пасинкову попросили передбачити, якою буде ситуація на різних напрямках фронту. Вона за допомогою карт Таро побачила деокупацію України. 

"Так складаються обставини, що спочатку донецький напрямок від нас йде. Але згодом він до нас повертається. Луганський напрямок раніше стає українським, ніж донецький, як не дивно. Херсонський напрямок — ситуація зберігається, як на сьогодні. Він буде переполовинений. Частина його йде, а потім повертається. Харківський напрямок дуже нестабільний та проблемний. Більш незрозумілий навіть, ніж донецький та луганський. Тут буде радість, що він наш. Далі — нам знадобиться дуже велика кількість ресурсів та сил, щоб втримати і розбудувати. Потім — йдуть домовленості, маніпуляції", — сказала переможниця "Битви екстрасенсів". 

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, переможниця "Битви екстрасенсів", тарологиня Яна Пасинкова за допомогою карт Таро зробила передбачення стосовно "співпраці Росії та НАТО". Вона вважає, що тривають таємні переговори.

Читайте також: 

Яким буде рік Дракона? Що очікувати у 2024 році? Астрологічний прогноз

Яким буде рік Дракона? Що очікувати у 2024 році? Астрологічний прогноз

Повʼязані теми:

Наступна публікація