Який вік найщасливіший?

Британські вчені вважають, що найбільш щасливим періодом у житті є роки виходу на пенсію.

Щасливі люди
Фото - flickr.com
Чоловіки у віці 35-44 років найменше задоволені власним життям. Такі дані були отримані в результаті опитування 3600 жителів Великобританії, проведеного Британським бюро дослідження ринку за замовленням Департаменту зі справ навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства. 

Середній показник задоволеності життям виявився однаковим у британських чоловіків та жінок, і склав 7,3 бали за десятибальною шкалою. 

Найбільш нещасливими виявилися сорокарічні чоловіки, які страждають від кризи середнього віку: їхній "показник щастя" склав 6,8 балів. Навіть у традиційно незадоволених життям хлопчиків-підлітків (у віці від 16 до 24 років) цей показник виявився вищим і склав 7,3 бали. 

Найбільш щасливим періодом у житті британців виявилися роки виходу на пенсію: у чоловіків старше 65 років середній показник задоволеності життям склав 7,8 бали, у жінок того ж віку - 7,65 балів. 

Також щасливими себе почували дівчата, яким нещодавно виповнилося двадцять років: показник задоволеності життям у них склав 7,55. 

Крім статі та віку, важливе значення при визначенні самооцінки мали наявність роботи та стан здоров’я. Безробітні та інваліди мали низькі показники задоволеності, відповідно 6,3 і 5,9 балів. 

За даними опитування, чоловіки виявилися більш спокійними, ніж жінки. На питання "Чи часто ви хвилюєтесь" позитивно відповіли 45% жінок і 30% чоловіків, повідомили дослідники.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: