В Японії настає нова ера. Люди не знають, як "вбити" тривалі вихідні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Японці стурбовані прийдешніми 10-денними державними канікулами, які триватимуть від 27 квітня до 6 травня.

Десятиденні канікули влаштують в Японії від 27 квітня до 6 травня на честь коронування нового імператора та початку нової ери, що носитиме назву "Рейва", йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок". 

Однак згідно з дослідженнями, чимало людей не готові до такого довготривалого відпочинку. Японці є представниками однієї з найпрацьовитіших у світі націй і в середньому відпочивають найменше у порівнянні з іншим країнами. Тепер же люди не знають, чим себе зайняти упродовж 10-денних державних вихідних. Таким чином, канікули тривалістю в десять днів виявилися надто довгими для населення країни сакур. 

Нагадаємо, в Японії 1 травня зі вступом на престол нового імператора й наслідного принца Нарухіто розпочнеться нова епоха. Вона матиме назву "Рейва", себто "Порядок і гармонія". Генеральний секретар кабінету міністрів Есіхіде Суга пояснив, що назву взято з найстарішої з існуючих антологій японської поезії "Манйосю" і показав як виглядатимуть ці ієрогліфи. Він також зазначив, що японці очікують зречення імператора з престолу, адже після цього почнеться нова ера, відкриваючи нову сторінку унікального японського календаря.

ВідеоЯпонці стурбовані занадто довгими вихідними, які запровадили на честь нової ери

Їх влаштують з 27 квітня по 6 травня на честь коронування нового імператора та початку нової ери Рейв. Однак згідно з дослідженнями, чимало людей не готові до такого довготривалого відпочинку. Японці - представники однієї з найпрацьовитіших у світі націй і в середньому відпочивають найменше, порівняно з іншим країнами. Тепер же люди не знають, чим себе зайняти упродовж 10-денних державних вихідних.    

Японці стурбовані занадто довгими вихідними, які запровадили на честь нової ери

Залиште свій коментар

Вибір редакції