Японець об'їхав півсвіту за пару доларів

Усього він проїхав 45 тисяч кілометрів, змінивши чотири велосипеди

Японець Кеічі Івасаки проїхав на велосипеді через 37 країн, взявши з дому суму, еквівалентну 1,7 долара.
Івасаки виїхав зі свого будинку в місті Майбаші 15 квітня 2001 року. Тоді йому було 28 років. Спочатку Івасаки мав намір здійснити подорож по Японії. Однак поступово він так захопився, що в 2002 році заїхав до Південної Кореї, а потім відвідав ще понад 30 країн. Усього він проїхав 45 тисяч кілометрів, змінивши чотири велосипеди (два велосипеди у нього вкрали, а два зламалися).

До початку подорожі Івасаки працював у фірмі з виробництва кондиціонерів, що належить його батькові. Вирушаючи в подорож, молодик взяв з дому лише 160 ієн (1,7 долари). Усі вісім років свого турне він заробляв на життя демонстрацією фокусів.

Івасаки побував в Індії, де його пограбували пірати і заарештувала поліція. Також він відвідав Тибет, де піддався нападу скаженого собаки. У Непалі японець ледь не одружився, а також підкорив Еверест. Зараз Івасаки знаходиться у Швейцарії, де збирається здійснити сходження на Монблан.

До свого повернення до Японії мандрівник має намір відвідати Африку і обидві Америки.

Івасаки розповів журналістам, що все життя мріяв об'їхати багато країн. Він вирішив подорожувати на велосипеді тому, що цей транспортний засіб дозволяє безпосередньо відчувати атмосферу відвідуваних місць. Підтримкою в дорозі Івасаки, за його словами, служила лише його власна сила волі.

Читайте також:

Суд Нідерландів заборонив підлітку навколосвітню подорож

17-літній британець став наймолодшим мореплавцем, який здійснив навколосвітню подорож

13-річна нідерландка сама здійснить навколосвітню подорож

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: