Японець підпалив готель, щоб зірвати власне весілля

Одружений японець пообіцяв взяти шлюб із іншою жінкою. Не в змозі обрати між панянками, він підпалив готель, де мало бути весілля.

П'ять років ув'язнення отримав 40-річний японець за підпал готелю, де наступного дня мала відбутися його власна весільна церемонія.

Слідчі встановили, що пізно вночі 25 жовтня 2008 року чоловік проник на територію готелю і, розливши на першому поверсі сім літрів бензину, здійснив підпал. В результаті весільна церемонія була зірвана.

Як з'ясувалося під час судового розгляду, з 1994 року палій вже був одружений на іншій жінці. Через якийсь час у нього виник "службовий роман" на роботі. Ситуація ускладнилася, коли його кохана запропонувала оформити стосунки. Він пообіцяв узяти з нею шлюб, після чого вони призначили церемонію та бенкет.

Сам підсудний стверджував, що до останнього моменту так і не зміг зробити остаточний вибір між двома жінками і зважився підпалити готель, щоб, "відклавши таким чином церемонію, виграти час на роздуми".

У Японії юридичне оформлення браку в муніципалітеті і урочиста церемонія з цієї нагоди, як правило, не співпадають за часом. Між ними може пройти від декількох тижнів до дейкількох місяців, а іноді й років. В основному, формальне укладення шлюбу передує проведенню церемонії, яка відбувається у формі урочистого банкету і не має жодної юридичної сили.

Читайте також:

П'яний водій проголосив себе суверенною державою

Фінка три місяці блукала берлінським аеропортом

Обкрадений китаєць йшов додому пішки 34 дні

Шлюбний контракт: підписувати чи не підписувати?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: